Používaním stránky parfemy.sme.sk súhlasíte s používaním súborov cookies ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií

Súhlasím
Parfemy.SME.sk - Je vaša garancia kvality overená zákazníkmi

Sme jedinečná a overená online parfuméria!

Parfemy.SME.sk ponúka široký výber značkových parfumov a kozmetiky. Spokojnosť zákazníka je na prvom mieste, preto garantujeme bezproblémový nákup, skvelé ceny a profesionálne služby. V našej ponuke nájdete výhradne originálne parfumy či kozmetiku pre každého. Vyberte si vzorky vôní , ktoré môžete sa "pár centov" odskúšať a neskôr sa rozhodnúť pre nákup plnohodnotného parfému.

Prajeme vám voňavé nakupovanie,
vaše Parfémy.SME.sk 


Články

Získajte zľavu za vašu recenziu parfému

Pripravili sme pre vás unikátnu funkciu - získaj zľavu za odpublikovanú recenziu na našich stránkach! Takto sa môžete aj vy krásne zapojiť do komunikácie so zákazníkmi na našich stránkach. 

... (celý článok)
Zlaďte váš parfum s vašimi povahovými vlastnosťami

Harmónia povahových vlastností a vône, ktorú okolo seba šírime, môže mať pozitívny vplyv na nás samých i na naše okolie. Pri výbere parfumu tak romantické a jemné typy ľudí môžu siahnuť po jemnejších kvetinových vôňach, akou je napríklad i Calvin Klein Eternity Moment.

... (celý článok)
Úskalia ľudskej vône

Už dávnejšie bolo vedecky dokázané, že pre priaznivé vzájomné vzťahy je nevyhnutné, aby si ľudia navzájom doslova voňali. Toto tvrdenie má však aj bez vedeckých bádaní určité logické opodstatnenie – je normálne, že inak sa pozeráme na človeka, ktorý má svoju vôňu pod kontrolou, a inak na človeka, z ktorého „vône“ dokážeme presne určiť ešte aj zložky jeho večere z predchádzajúceho dňa.

... (celý článok)